...Vandenbroeck...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampirler, Kurtlar ve Büyücü Çaylaklarla Dolu Gizemli Bir Okul...Site Ekle

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Artık Birileri Rp Yapsın!

4 posters
YazarMesaj
agnes maundrell

agnes maundrell

Güç Seviyesi
*:
Artık Birileri Rp Yapsın! Left_bar_bleue0/0Artık Birileri Rp Yapsın! Empty_bar_bleue  (0/0)

Artık Birileri Rp Yapsın! Empty
MesajKonu: Artık Birileri Rp Yapsın!   Artık Birileri Rp Yapsın! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 11:43 am

Ya Allah aşkına şu siteye doru düzgün giren bi Allah'ın kulu yok mu?! İlana biri cevap versin diye haftalardır bekliyoruz. Ne biçim rp sitesei burası ya. Rp yapan yok ilanlara cevap veren yok hiçbi başlıkta yeni mesaj var uyarısı yok. Herkes sadece 10 saniyeliğine girip çıkıyo. Ben rp yazmak için üye oldum, haftalardır aynı şeylere bakıp beklemek icin degil. Birileri rp yapmya başlasın artık da biz de siteye niye girdiğimizi anlayalım.
Effy Brooke Hampton

Effy Brooke Hampton

Güç Seviyesi
*:
Artık Birileri Rp Yapsın! Left_bar_bleue100/100Artık Birileri Rp Yapsın! Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Artık Birileri Rp Yapsın!   Artık Birileri Rp Yapsın! Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 11:32 pm

Evet haklısın aslında.
Ama yapabileceğimiz pek şeyde yok ben yönetici olarak elimden geldiğince rp yapmaya çalışıyorum ama bu ara tatildeydim.Üyelerinde bu konudaki yaklaşımlarını biz değiştiremeyiz.Siteyi canlandırmaya çalışsakta olmuyor malesef üye sayısı çok az.Ama istediğin zaman senle rp yapabiliriz=)
http://vandenbroeck.yetkinforum.com
Ashley Mabelle Gardenia

Ashley Mabelle Gardenia

Güç Seviyesi
*:
Artık Birileri Rp Yapsın! Left_bar_bleue71/100Artık Birileri Rp Yapsın! Empty_bar_bleue  (71/100)

MesajKonu: Geri: Artık Birileri Rp Yapsın!   Artık Birileri Rp Yapsın! Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 2:01 pm

evet yaa bencede haklısın ama yaz dönemi diye böle oldu sanırım :/:/ Bende rp yapmak istiyorum ama girdiğimizde kimse olmuyor ki :/ adminlerin de bu knuda yapack birseyleri yk snrm SadSad :/:/
http://lowaricacollage.yetkinforum.com/forum.htm
Clémence Ophélie Hampton
Admin/Güç Seviyesi:100
Clémence Ophélie Hampton

Güç Seviyesi
*:
Artık Birileri Rp Yapsın! Left_bar_bleue100/100Artık Birileri Rp Yapsın! Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Artık Birileri Rp Yapsın!   Artık Birileri Rp Yapsın! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 8:56 am

Ne yazık ki yok. Sonuçta üyelerin özel hayatına karışamayız....
Ama inanıyoruz ki okul döneminde sitemiz yeniden canlanacak. Tabii sizin yardımlarınızla...
El ele verip siteye can verelim - ekonomiye can verelim gibi oldu ama olsun xD
Ashley Mabelle Gardenia

Ashley Mabelle Gardenia

Güç Seviyesi
*:
Artık Birileri Rp Yapsın! Left_bar_bleue71/100Artık Birileri Rp Yapsın! Empty_bar_bleue  (71/100)

MesajKonu: Geri: Artık Birileri Rp Yapsın!   Artık Birileri Rp Yapsın! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 9:34 am

Razz Razz Razz evet brazcık öle oldu Very Happy:D:D
http://lowaricacollage.yetkinforum.com/forum.htm

Artık Birileri Rp Yapsın!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» RP Yapmak istiyorum ARTIK