...Vandenbroeck...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampirler, Kurtlar ve Büyücü Çaylaklarla Dolu Gizemli Bir Okul...Site Ekle

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kafama takılanlar

2 posters
YazarMesaj
Nora Rose Waylnad

Nora Rose Waylnad

Güç Seviyesi
*:
Kafama takılanlar Left_bar_bleue85/100Kafama takılanlar Empty_bar_bleue  (85/100)

Kafama takılanlar Empty
MesajKonu: Kafama takılanlar   Kafama takılanlar Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 8:35 am

Aslında bu tarz sorular sormayı sevmem ama kafama takıldı.
siteyi Ege'nin sitelerinde dost site olarak gördüm ve kurgusunu beğendiğim için direk üye oldum fakat kurgunun belli olmasına rağmen bir durağanlık mevcut bunu pek anlamadım ?

Örneğin vampir profesörler var ( olmak istemiştim ama istediğim bölümler doluydu) ancak ders işlenmiyor. Gördüğüm kadarıyla vmpir öğrenciler de var bunun nedeninin merak ettim.

İkincisi : Ders işlenebiliyorsa offline olarakmı işlenecek?
Biliyorum fazla sordum ama Birde benim bazı rütbelerim ve resmim ve güç seviyem verilmedi ilginirseniz sevinirim.
Clémence Ophélie Hampton
Admin/Güç Seviyesi:100
Clémence Ophélie Hampton

Güç Seviyesi
*:
Kafama takılanlar Left_bar_bleue100/100Kafama takılanlar Empty_bar_bleue  (100/100)

Kafama takılanlar Empty
MesajKonu: Geri: Kafama takılanlar   Kafama takılanlar Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 9:41 am

Banu Abla, sitedeki durağanlık kaçınılmaz. Çünkü hiç bir profesör ilk 2 günden sonra siteye giriş yapmıyor. Eğer vampir profesör olmak istiyorsanız ve istediğiniz bölümler doluysa sorun değil. Diğer adminlerle aldığımız bir kurala göre uzun süre girmeyenlerin rütbesi alınabiliyor. Bu konuyu pm'den görüşelim isterseniz ve evet dersler offline işlenecek.

Rütbe resmi konusuna gelinceee hemen hallediyorum x)

Kafama takılanlar
1 sayfadaki 1 sayfası