...Vandenbroeck...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampirler, Kurtlar ve Büyücü Çaylaklarla Dolu Gizemli Bir Okul...Site Ekle

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma-

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma- Empty
MesajKonu: Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma-   Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma- Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 8:59 am

Vale, odasında tek başına çok sıkıldığı için göl kenarına indi. Bu gece dolunay olduğu için Vale dolunay kolyesi takmıştı. Kafasını dolunaya çevirdi ve kolyesini okşadı. Üzerinde çiçek desenli bir elbise vardı. Siyah saçları salınıktı. Mavi gözleri açlıktan kırmızıya dönmüştü. Vale gözlerini kapattı ve özel gücü olan yalan söyleme yeteneği ile kendini kandırmaya başladı. Aç olmadığını kendine kandırmaya başladı. Bir süre sonra gözlerini açtı ve dolunaya baktı. "Keşke senin kadar narin ve güzel olabilsem." dedi veelbisesini çıkartırken: "Ama hayatım keşkeler ile askıda kalıyor." dedi. Üzerinde elbisesi yoktu. Gölde yüzmeyi planladığı için Bikinisi vardı üzerinde. Elbisesini üzerini değiştirmek için getirdiği iç çamaşırlarının yanına attı ve gölün serin suyuna atladı. Nefese ihtiyacı olmadığı için bir süre suyun altında kaldı ve daha sonra suyun üzerine çıktı. Kafasını kıyafetlerinin olduğu yere doğru çevirince birinin kıyafetlerinin yanında ayakta durduğunu gördü.

En son Valerie Mabella tarafından Salı Tem. 06, 2010 8:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Effy Brooke Hampton

Effy Brooke Hampton

Güç Seviyesi
*:
Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma- Left_bar_bleue100/100Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma- Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma-   Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma- Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 10:04 am

Brooke canı sıkıldığı için göle doğru yürümek istemişti.İç çekerek tüm sorunlarından kurtulabilmeyi denedi ama bu pek mümkün görünmüyordu.Lucas ile olanlar...Undine ile kavgaları.....Gelecekle ilgili tüm korkuları.Brooke korkuyordu gelecekten korkuyordu.Lucas'ın söylediği şeylerin hiçbirinin gerçekleşmemesini istiyordu.Derin nefes alarak göle doğru yürüdü.Gölün karşısındaki banklardan birinde bir tomar kıyafet vardı.Brooke kafasını göle çevirdiği anda Valeria denen kızı gördü.Brooke ile o kız düşmandı.Çünkü tarafları aynı değildi.Brooke tam bir pisliklik yaparak kıyafetleri eline aldı.Ve gülümseyerek Valeria'ya baktı.Valeria önce kıyafetleri sonrada Brooke'u farketti.Brooke sinsice gülümseyerek "Bak bak bak!!Küçük bir ördek gölde yüzüyormuş.Ama küçük ördek bir ders çıkarmalı."Kıyafetler ortalarda bırakılmamalı" adlı dersimize hoşgeldin küçük şey" alaycı bir tavırla kahkaha attı.
http://vandenbroeck.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma-   Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma- Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 11:22 am

Valerie, Brooke'u fark ettiği anda kalp atışları değişti. Su titrmeye başladı ve Brooke konuştu:

"Bak bak bak!!Küçük bir ördek gölde yüzüyormuş.Ama küçük ördek bir ders çıkarmalı."Kıyafetler ortalarda bırakılmamalı" adlı dersimize hoşgeldin küçük şey."
Valerie suya daldı ve kıyıdan dışarı çıkıp saçlarından akan suyu sıktı ve Brooke'un yanına gidip direk gözlerine baktı. Herkes Brooke'a bakmaktan korkardı çünkü Brooke'un özel gücü tehlikeliydi ama Valerie ile hemen hemen aynı güçleri vardı. İkiside karşısındakini kandırıyordu.
"Senin pis ellerine değmeden önce kıyafetlerim ortalarda değildi. Bankın üzerinde duruyorlardı." Valerie tekrar aç olduğunu hissetti. Brooke konuşmaya başladı.
"Biliyor musun, çirkin ördek yavrusu? Islakken ve bikiniliyken dahada iğrençsin." Brooke kıyafetleri Valerie'e uzattı. Vale, kıyafetleri aldı ve ağaçların arkasına gidip giyinmeye başladı. Giyindikten sonra tekrar Brooke'un yanına gitti.
Effy Brooke Hampton

Effy Brooke Hampton

Güç Seviyesi
*:
Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma- Left_bar_bleue100/100Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma- Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma-   Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma- Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 12:28 pm

Valeria Brooke’u görünce sudan çıkıp Brooke’un yanına geldi.Gülümseyerek "Senin pis ellerine değmeden önce kıyafetlerim ortalarda değildi. Bankın üzerinde duruyorlardı." Dedi.Brooke sinsice gülümseyerek
"Biliyor musun, çirkin ördek yavrusu? Islakken ve bikiniliyken dahada iğrençsin." Brooke kıyafetleri Valerie'e uzattı. Vale kıyafetini giydikten sonra Brooke’un yanına geldi.Brooke "Küçük şey gözlerime bakmaktanda korkmuyor hayret.” Diyerek gülümsedi.Brooke özel gücünü kullanmayı severdi kullanmasınıda gayet iyi öğrenmişti.Başlarda bunu kullanırken göz teması kurmakta zorlanıyor bunu çok zorlanıyordu.Ama artık bu konuda ustaydı.İstediği zaman bunu çok iyi kullanabiliryordu.Val’ın gözlerine baktı."Benden korkmalısın Val". Dedi ve gülümsedi.Brooke özel gücünü kullanmamıştı sadece onu tehdit etmişti.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma-   Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma- Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 1:11 pm

"Benden korkmalısın Val". Dedi ve gülümsedi.Brooke özel gücünü kullanmamıştı sadece onu tehdit etmişti. Ancak Vale Brooke'a biraz daha yaklaştı ve gözlerine biraz daha odaklandı. Brooke özel gücünü kullanmıyordu ve Vale bu konuda çok dikkatliydi. "Senden korkmayorum, güzelim." Bu konu ciddi bir hal almıştı ve Vale, Brooke'a çok yaklaşmıştı. Brooke göle düşmek üzereydi. Ancak Vale geri çekildi. Vale kendini kandırmaya başladı yani kendine yalan söylüyordu. Bu sayede düşüncelerini koruyabilecekti. Brooke gölden uzaklaştı ve Vale'e doğru yaklaştı. "Demekki benden korkmuyorsun."
Effy Brooke Hampton

Effy Brooke Hampton

Güç Seviyesi
*:

MesajKonu: Geri: Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma-   Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma- Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 2:44 pm

Vale Brooke’a çok fazla yaklaşmıştı Brooke direk gözlerinin içine bakıyordu. Vale geri çekildi. Brooke Valeria’nın kafasından tuttu ve kulağına doğru “Benden korkmuyorsun çünkü aslında kim olduğumu bilmiyorsun sandığından daha tehlikeliyim ayrıca okuldan kaçma gibi bir fırsatın olsa sana kaç derdim ama üzgünüm böyle bir fırsatın yok.” Diyerek kafasını sertçe ittirerek bıraktı. Yürümeye başladığı anda vazgeçip geri döndü. Valeria’nın üstüne yürümeye başladı bu sefer o göle düşmek üzereydi. Brooke onun suratına baktı her zamanki gibi sinsi ve kibirli bir şekilde gülerek “Benden korkman bir tehdit değil senin adına bir iyilik.” Dedi.Valeria şok olmuş bir biçimde Brooke’a bakıyordu.Valeria bu sefer işin dalga geçmekten daha da ciddi olduğunu anlamış gibiydi.Brooke derin nefes alarak Valeria’nın gözlerinin içine bakmaya devam etti.
Clémence Ophélie Hampton
Admin/Güç Seviyesi:100
Clémence Ophélie Hampton

Güç Seviyesi
*:

MesajKonu: Geri: Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma-   Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma- Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 2:58 pm

Göle doğru inen yolda usulca ilerliyordu. Kulağında mp3 çalarının kulaklığı vardı. Black Eyed Peas'in Meet Me Half Way şarkısını hem dinler, hem de eşlik ederken şarkıyla ilgisi olmayan sesler duydu. Bu gürültü kirliliğinin sahiplerini anlamak için havayı dikkatlice kokladı. İlk kokuyu anında tanımıştı. Brooke... ama ikinci koku yabancı olmadığı kadar tanıdıkta değildi. Biraz zaman sonra ikinci kokunun Valeria'ya ait olduğunu anlamıştı. Kulaklıklarını hızla çıkarıp, kokuların geldiği yana doğru ilerledi. Brooke kızın yanına ilişmiş hem keskin bakışlarıyla kızı rencide ediyor hem de tehdit kelimeleri savuruyordu.
_ " Brooke, kes şunu! " diye bağırdı ve kızların yanına iyice yaklaştı. Brooke Undine'e döndü ve:
_ " Sen buna karışma,Undine...! " diye karşılık verdi. Sesi kutup denizlerinden bile daha soğuktu. Ama Undine kavga çıkarmaycaktı. Bu sefer olmazdı. Brooke'a inat Güneş'in sıcaklığını taşıyan bir ses tonuyla:
_ " Sorun nedir? " diye sordu. Soruyu her ne kadar ikisine birden sorsa da cevap verecek olanın Brooke olacağını çok, çok ama çok iyi biliyordu.
Effy Brooke Hampton

Effy Brooke Hampton

Güç Seviyesi
*:

MesajKonu: Geri: Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma-   Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma- Icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 12:37 pm

Brooke Valeria denen kıza gerçekten sinir olmuştu nasıl bu kadar aptal olabilir diye düşündü bir an.Derin nefes alarak kızın üstüne yürüdü.Ona her şeyi anlatıp zihnini silebilirdi.Ondan korkmayarak üstüne yürüdü.Uzaktan ayak sesleri geliyordu.Brooke göz temasını kesmeden havayı kokladı.Undine….O geliyordu.Onun bu işe karışmasını hiç istmezdi.Und,ne yanına geldiğinde Brooke ondan tarafa bakmadan kızın gözlerinin içine bakıyordu. Undine:
_ " Brooke, kes şunu! " diye bağırdı ve kızların yanına iyice yaklaştı. Brooke Undine'e döndü ve:
_ " Sen buna karışma,Undine...! " diye karşılık verdi. Sesi istemeden bile olsa buz gibi çıkmıştı.Undine ile asla bu ses tonunda konuşmazdı.Ama damarlarındaki kin ve nefret böyle konuşmasına neden olmuştu.Undine sıcak bir ses tonuyla " Sorun nedir? " diye sordu. Soruyu her ne kadar ikisine birden sorsa da cevap veren Brooke oldu.Soğuk bir ses tonuyla kızın gözlerinin içine bakarak Undine’e cevap verdi.”Sadece bu minik kaltak benden korkmuyormuş.Bende benden korkmasının onun yararına olacağını söylüyorum.” Diyerek gözlerini kıstı Undine’e dönüp gülümsedi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma-   Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma- Icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 3:34 pm

Valerie'nin aklı Brooke'un bu kadar kötü olmasını alamıyordu. Nasıl bu kadar kötü olabilrdi? Eskiden iyi bir kız olduğunu biliyordu ama öldüğünde kötü olmuştu. Hemde çok kötü. Valerie kibirli bir sesle "Undine, asıl olay şu: Ben gölde yüzerken Brooke geldi ve eşyalarımı eline alıp bana ders öğretmeye çalıştı. Daha sonra ondan korkmam gerektiğini söyledi ama ben ondan korkmadığımı söyledim." Vale, Brooke'a dönerek "Her şeyi başlatan sendin Brooke. Bu durumda beni suçlayamazsın ve inan bana ben kaltak değilim. Ben kucaktan kucağa atlamam. Kaltak sürüsüne örnek olan birçok kişi var bu okulda." Brooke yine tehtit yağdırmaya başladı "Sana şunu söylüyorum. Benimle iyi geçinmeye çalış. Eğer iyi geçinmezsen olucaklardan ben sorumlu değilim." Vale, sakin kalmaya çalışıyordu ama bu onun için imkansız bir durumdu. Gözleri yanıyordu ve başı ağrımaya başlamıştı. Gözlerini kapattı ve alnını ovmaya başladı. Açlığa daha fazla dayanamayacaktı. Derin bir nefes aldı. Bu anda kan kokusu duydu. İnsan kanı. Birkaç insan bu çevrelerde dolaşıyor olmalıydı. Gözlerini açtı ve Brooke'a baktı. Brooke Valerie'nin kırmızı gözlerini gördü.
Effy Brooke Hampton

Effy Brooke Hampton

Güç Seviyesi
*:

MesajKonu: Geri: Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma-   Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma- Icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 4:04 pm

Brooke sinirli gözlerle Valerie’ya bakarken Valeire Undine’e dönüp "Undine, asıl olay şu: Ben gölde yüzerken Brooke geldi ve eşyalarımı eline alıp bana ders öğretmeye çalıştı. Daha sonra ondan korkmam gerektiğini söyledi ama ben ondan korkmadığımı söyledim." Vale, Brooke'a dönerek "Her şeyi başlatan sendin Brooke. Bu durumda beni suçlayamazsın ve inan bana ben kaltak değilim. Ben kucaktan kucağa atlamam. Kaltak sürüsüne örnek olan birçok kişi var bu okulda." Brooke ona bakarak "Sana şunu söylüyorum. Benimle iyi geçinmeye çalış. Eğer iyi geçinmezsen olacaklardan ben sorumlu değilim." Dedi.Söylediklerinde ciddiydi.Bu okulda Lucas dışında kimse onun ne olduğunubilmiyordu.Aslında o gerçekten karanlığın bir parçasıydı.Andromeda’nın ajanıydı Undine bile bunu bilmiyordu.Valeria sıkıntıyla iç çekip gözlerini kapattı ve anlını ovuşturdu.Gözleri kıpkırmızı olmuştu.Brooke vampir dişlerini çıkararak güldü ve “Minik bebeğimiz de çok açmış.Ama okulda avlanmanın yasak olduğunu bilmiyor galiba sanırım öğrenci temsilcisi olarak bunu yüksek konseye bildirip seni mahvedebilirim” dedi.Valeria bu tehdit karşısında donmuştu.Undine Brooke’u kolundan tutarak kendine bakmaya zorladı.Sert bir sesle “Bu kadarı yeter Brooke şimdi o dişlerini içeri sok ve buradan gidelim” diyerek kardeşine baktı.Brooke ona gülümseyerek saçından bir tutamı ellerinde gezdirdi "Hayır canım kardeşim burada işim bitmedi” diyerek Valeria’ya baktı.Gözleri hala kırmızıydı.Ve gerçekten çok açtı.

En son Brooke Annie Hampton tarafından Salı Tem. 06, 2010 10:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma-   Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma- Icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 8:19 pm

Valerie bu tehtit karşısında donup kaldı. Undine Brooke’u kolundan tutarak kendine bakmaya zorladı.Sert bir sesle “Bu kadarı yeter Brooke şimdi o dişlerini içeri sok ve buradan gidelim” diyerek kardeşine baktı.Brooke ona gülümseyerek saçından bir tutamı ellerinde gezdirdi "Hayır canım kardeşim burada işim bitmedi” diyerek Valeria’ya baktı.Gözleri hala kırmızıydı.Ve gerçekten çok açtı. Valerie tekrar Brooke'a baktığında Brooke Valerie'nin üzerine doğru geliyordu ve vampir dişleri hala dışarıdaydı. Muhtemelen onun kafasını kopartacak ve göle atacaktı. Valerie artık ağzına ne gelirse yemek istiyordu ve Brooke çok lezzetli görünüyordu. Undine biraz daha soğuktu. Brooke Valerie'e doğru gelirken Valerie'de aynı hareketle Brooke'a doğru gitti. İkiside elleri boğazlarına gelecek şekilde birbirlerine yaklaşıyorlardı. Undine araya girdi ve ikisinede bir tane şaplak attı. "Bence bu kadar yeter. Valerie, sen yemekhaneye git ve buzdolabındaki kanları boşaltarak açlığını gider. Brooke, sende doğru odaya." Valerie ve Brooke birbirlerine baktılar. Valerie biliyordu ki Brooke bu gece özel gücünü kullanmayacaktı. Çünkü Andromeda adına yemin etmişti. Bazı günler özel gücünü kullanmıyordu. Valerie açlıktan ayakta duramıyordu. Ve Undine'i iterek koşmaya başladığı anda Brooke onu boğazından tuttu ve "Asıl eğlence şimdi başlıyor. Nereye gidiyorsun?" dedi. Valerie zorlada olsa Brooke'a baktı ve "Cehennemin dibi denilen bir okulun yemekhanesine." Valerie ani bir hareket yaptı ve Brooke'un elinden kurtuldu ama kaçmadı. Açken güçlü ve kötü yüzü açığa çıkardı. Bu seferde öyle olmuştu. Yabaniler gibi görünüyordu ve dövüşe hazırdı.
Effy Brooke Hampton

Effy Brooke Hampton

Güç Seviyesi
*:

MesajKonu: Geri: Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma-   Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma- Icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 10:08 pm

RP Out
Konu Kilit!!

Davetsiz Misafir -Eski adı: Kısa bir Kandırma-
1 sayfadaki 1 sayfası